http://volleynewsthessalias
ΡΟΗ...

ΡΟΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10 ΦΕΒ 2019


ΡΟΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10 ΦΕΒ 2019

ΣΑΒΒΑΤΟ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 

Pre League Γυναικών 
19:00 ΑΓΣ Άρτεμις Κορυδαλλού - ΑΟ Λαμίας 3-1

Α2 Ανδρών (Β' Όμιλος) 
18:00 ΑΟ Σερρών - ΣΠΑ Καρδίτσας 0-3

Α2 Γυναικών (Β' Όμιλος) 
17:00 ΕΑ Λάρισας - ΑΣΑ Πρωταθλητές Πεύκων 3-2
18:00 ΓΣΕ Ελασσόνας - ΓΣ Δράμας 3-0

Β' Εθνική Ανδρών (Ζ' Όμιλος) 
16:30 ΑΣ Δωρίδα Ερατεινής - ΑΠΣ Λαμίας Φθία 0-3
18:00 ΦΣ Λαμίας - ΑΣ Αργώ Βόλου 0-3
19:30 ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων - ΕΑ Λάρισας 1-3
19:30 ΑΟ Ακαδημία Τυρνάβου - ΑΕ Λάρισας 0-3

Β' Εθνική Γυναικών (Ζ' Όμιλος) 
18:00 ΓΣ Βόλου - ΓΣ Νίκαιας 0-3
19:00 ΑΕ Λάρισας - ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας 3-0
19:30 ΦΣ Λαρισαϊκός - ΦΣ Αμπελώνα 3-0
20:00 ΑΠΣ Λαμίας Φθία - ΑΣ Αργώ Βόλου 3-1
20:15 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΓΣ Νίκη Βόλου 3-2

Τοπικό Γυναικών ΕΣΠΕΚΕΛ
15:00 ΑΣ Ιτέας - ΓΣ Αντίκυρας 3-0
17:00 ΑΣ Δαφνησιακός Αρκίτσας - ΑΜΣ Κύνος Λιβανατών 3-2
20:00 ΑΟ Σκοπέλου - ΓΣ Αλμυρού 0-3

Κορασίδων ΕΣΠΕΚΕΛ (Β' Φάση) 
15:30 ΑΣ Αναγέννηση Λιβαδειάς - ΑΟ Πήγασος Αγ.Κων/νου 1-3
14:00 Γ.Σ.Δεσκάτης - Γ.Σ.Μουζακίου 3-0

ΚΥΡΙΑΚΗ 10 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2019 

Α2 Γυναικών (Β' Όμιλος) 
18:00 ΑΣ Ελπίς Αμπελοκήπων - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων 3-1

Κορασίδων ΕΣΠΕΚΕΛ (Β' Φάση) 
12:30 ΑΟ Λαμίας - ΑΨΛ Μεδεών Ασπ.Σπιτιών 3-0
13:00 ΑΕ Λάρισας - ΓΣ Νίκη Βόλου 3-0
13:00 ΑΣ Διόνυσος Αμφίκλειας - ΣΚ Σύλλας Αιδηψού 3-1
14:30 ΑΠΣ Λαμίας Φθία - ΑΣ Αναγέννηση Λιβαδειάς 3-0
16:00 ΑΣ Ιτέας - ΑΣ Λοκρός Αταλάντης 3-0
17:00 ΕΑ Λάρισας - ΑΣ Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0
17:00 ΑΣ Αίας Μαλεσίνας - ΓΣ Αντίκυρας 3-0
18:00 ΓΣ Βόλου - ΓΣ Γ.Πασιαλής Μουζακίου 3-0
18:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΕΒ Άθλεση Λάρισας 0-3
18:30 ΦΣ Αμπελώνα - ΓΣ Νίκαιας 3-1
19:00 ΓΣ Τυρνάβου - ΑΣ Αργώ Βόλου 0-3
19:00 ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων - ΦΣ Λαρισαϊκός 0-3

Παμπαίδων ΕΣΠΕΚΕΛ (Α' Φάση) 
11:30 ΓΣ Αντίκυρας - ΑΠΣ Λαμίας Φθία 3-1
15:00 ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-2
17:00 ΑΕ Λάρισας - ΕΑ Λάρισας 2-3

#
#
#
#
Item Reviewed: ΡΟΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 9-10 ΦΕΒ 2019 Rating: 5 Reviewed By: volleynewsthessalias