http://volleynewsthessalias
ΡΟΗ...

Πανελλήνιο παίδων (προημιτελική φάση): Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής

Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής και οι βαθμολογίες των ομίλων της προημιτελικής φάσης του Πανελλήνιου πρωταθλήματος παίδων.

Πανελλήνιο Πρωτάθλημα Παίδων - Προημιτελική φάση

Α' όμιλος (Ν. Μουδανιά)

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

Πήγασος Πολίχνης - ΠΟ Μουδανιών 1-3 (22-25, 18-25, 25-23, 23-25)
ΑΟ Ορεστιάδας - ΑΟ Πρέβεζας 3-0 (25-17, 25-11, 25-18)

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

ΑΟ Ορεστιάδας - Πήγασος Πολίχνης 3-0 (25-18, 26-24, 25-23)
ΑΟ Πρέβεζας - ΠΟ Μουδανιών 0-3 (20-25, 16-25, 15-25)

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

15.00: ΠΟ Μουδανιών - ΑΟ Ορεστιάδας
17.00: Πήγασος Πολίχνης - ΑΟ Πρέβεζας

Βαθμολογία Α' ομίλου

1. ΑΟ Ορεστιάδας 6β. (6-0)
2. ΠΟ Μουδανιών 6β. (6-1)
3. Πήγασος Πολίχνης 0β. (1-6)
4. ΑΟ Πρέβεζας 0β. (0-6)

Β' όμιλος (Ι. Λεμονίδης)

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

ΜΓΣ Εθνικός - ΣΦΦΑΑ Άμιλλα 3-0 (25-09, 25-15, 25-22)
ΑΣ Ελπίς - ΦΕΣ Αριστοτέλης 3-0 (25-07, 25-15, 25-11)

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

ΑΣ Ελπίς - ΜΓΣ Εθνικός 3-0 (25-17, 25-23, 25-21)
ΦΕΣ Αριστοτέλης - ΣΦΦΑΑ Άμιλλα 0-3 (19-25, 22-25, 21-25)

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

15.00: ΣΦΦΑΑ Άμιλλα - ΑΣ Ελπίς
17.00: ΜΓΣ Εθνικός - ΦΕΣ Αριστοτέλης

Βαθμολογία Β' ομίλου

1. ΑΣ Ελπίς 6β. (6-0)
2. ΜΓΣ Εθνικός 3β. (3-3)
3. ΣΦΦΑΑ Άμιλλα 3β. (3-3)
4. ΦΕΣ Αριστοτέλης 0β. (0-6)

Ημιτελική φάση Α & Β ομίλου - Κυριακή 19 Μαΐου

Ι. Λεμονίδης 14.00: Β1 - Α2
Ν. Μουδανιά 15.00: Α1 - Β2

Γ' όμιλος (Λίντο Ηρακλείου)

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟ Καλαμάτα 80 1-3 (20-25, 25-23, 28-30, 21-25)
Ρεπό ο ΑΟΝΣ Μίλων

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

ΓΕ Ηρακλείου - ΑΟΝΣ Μίλων 1-3 (20-25, 25-22, 22-25, 21-25)
Ρεπό η ΑΟ Καλαμάτα 80 

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

16.00: ΑΟΝΣ Μίλων - ΑΟ Καλαμάτα 80
Ρεπό η ΓΕ Ηρακλείου

Βαθμολογία Γ' ομίλου

1. ΑΟ Καλαμάτα 80 3β. (3-1)
2. ΑΟΝΣ Μίλων 3β. (3-1)
3. ΓΕ Ηρακλείου 0β. (2-6)

Δ' όμιλος (ΕΑΚ Χανίων)

1η αγωνιστική - Πέμπτη 16 Μαΐου

ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός 3-0 (25-16, 25-13, 25-21)
ΣΦΠ Χανίων - Ολυμπιακός ΣΦΠ 1-3 (25-23, 20-25, 20-25, 19-25)

2η αγωνιστική - Παρασκευή 17 Μαΐου

ΓΑΣ Παμβοχαϊκός - Ολυμπιακός ΣΦΠ 0-3 (17-25, 14-25, 14-25)
ΑΣ Πανερυθραϊκός - ΣΦΠ Χανίων 3-1 (17-25, 25-14, 25-19, 25-16)

3η αγωνιστική - Σάββατο 18 Μαΐου

14.00: Ολυμπιακός ΣΦΠ - ΑΣ Πανερυθραϊκός
16.30: ΣΦΠ Χανίων - ΓΑΣ Παμβοχαϊκός

Βαθμολογία Δ' ομίλου

1. ΑΣ Πανερυθραϊκός 6β. (6-1)
2. Ολυμπιακός ΣΦΠ 6β. (6-1)
3. ΣΦΠ Χανίων 0β. (2-6)
4. ΓΑΣ Παμβοχαϊκός 0β. (0-6)

Ημιτελική φάση Γ & Δ ομίλου - Κυριακή 18 Μαΐου

Λίντο 17.00: Γ1 - Δ2
ΕΑΚ Χανίων 17.00: Δ1 - Γ2
#
#
#
#
#
#
#
Item Reviewed: Πανελλήνιο παίδων (προημιτελική φάση): Τα αποτελέσματα της 2ης αγωνιστικής Rating: 5 Reviewed By: Volleynewsthessalias