ΡΟΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 25-26 IAN 2020


ΡΟΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 
25-16 IAN 2020


ΣΑΒΒΑΤΟ 25 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Pre League Γυναικών 
18:00 ΑΟ Λαμίας - ΑΠΣ Ναύαρχου Βότση 3-1 

Α2 Ανδρών (Β' Όμιλος) 
18:00 ΧΑΝΘ - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-2 

Α2 Γυναικών (Β' Όμιλος) 
18:00 Ακαδημίες Πρωταθλητών Πεύκων - ΕΑ Λάρισας 3-0 
19:30 Φιλαθλητικός Λ.Σ. - ΜΕΝΤ 3-1

Β' Εθνική Γυναικών 
14:30 ΑΕ Λάρισας - Γ.Σ. Νίκη Βόλου 3-0 
16:30 Α.Ε.Β. Άθλεση Λάρισας - Α.Σ. Δαφνησιακός 1-3
18:00 Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας - Γ.Σ.Νίκαιας 3-1
19:30 Φ.Σ. Αμπελώνα - ΑΠΣ Λαμ. Φθια 3-0 
19:30 Α.Σ. Αργώ Βόλου - ΣΠΑ Καρδίτσας 1-3 

Τοπικό Γυναικών ΕΣΠΕΚΕΛ 
12:30 Α.Σ. Διόνυσος Αμφίκλειας - Α.Σ. Αναγέν.Λιβ. 0-3
16:30 Α.Ο. Φοίβος - ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας 1-3  
17:00 Α.Ψ.Λ. Μεδεών  - Φ.Γ.Σ.Θεσπιέων  3-0 
17:30 Α.Σ.Ελευθεριακός Βόλου - Γ.Σ. Αλμυρός 0-3
18:00 Α.Σ. Αναγέννηση Καρδίτσας - Γ.Σ.Γ.  Μουζακίου 3-1
18:30 Γ.Σ. Τυρνάβου - Γ.Σ. Ερμης Αγιάς 3-1 
19:00 Α.Ο. Σκοπέλου - Α.Σ. Ολυμπιακός Βόλου 3-1 
20:15 Α.Σ. Φαρσάλων - ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων 3-0 

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΔΩΝ) 
19:30 Αμιλλα Τρικάλων - Α.Σ. Αργώ Βόλου 1-3

ΚΥΡΙΑΚΗ 26 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020 


Α2 Γυναικών (Β' Όμιλος) 
18:00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων 3-1

Β' Εθνική Aνδρών 
14:00 Γ.Σ. Βόλου - ΕΑ Λάρισας 0-3
17:00 ΑΕ Λάρισας - ΑΠΣ Λαμ. Φθια 0-3
18:30 Α.Ο.Ακαδημία Τυρνάβου - Α.Σ. Αργώ Βόλου 2-3
19:00 Φ.Σ. Λαμίας - ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων 2-3 

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΔΩΝ) 
14:00 ΑΕ Λάρισας - ΣΠΑ Καρδίτσας 0-3

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) 
17:00 Γ.Σ.Αλμυρού - ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας 3-0 
19:00 Φιλαθλητικός Λ.Σ. - ΓΣΕ Ελασσόνας 3-0 
21:00 ΕΑ Λάρισας - ΑΕ Λάρισας 3-1

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ) 
11:00 Α.Ο.Πήγασος Αγ. Κων/νου - ΑΠΣ Λαμ. Φθια 1-3 
13:30 ΑΜΣ Κύνος Λιβανάτων - ΑΟ Λαμίας 1-3
18:00 Α.Σ.Αιας Μαλεσίνας - Α.Σ. Ιτέας 1-3

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) 
13:00 Γ.Σ. Ερμής Αγιάς - Φ.Σ. Αμπελώνα 0-3
15:00 Α.Σ. Εθνικός Λάρισας - Γ.Σ. Τυρνάβου 0-3
16:00 Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης - Γ.Σ. Δεσκάτης 0-3
16:00 Σ.Π.Α.Καρδίτσας - Α.Σ. Αναγέννηση Καρδίτσας 0-0 Αναβολή
17:00 Αμιλλα Τρικάλων - Γ.Σ.Γ. Μουζακίου 3-0 
19:00 Α.Ε.Β. Άθλεση Λάρισας - Γ.Σ. Απολλώνειος 3-2
19:30 Γ.Σ. Βόλου - ΓΣ Νίκη Βόλου 3-2 

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ) 
13:00 Σ.Κ.Σύλλας Αιδηψού - Φ.Γ.Σ.Θεσπιέων  3-0 
15:30 Α.Σ. Αναγέννηση Λιβαδειάς - Α.Σ. Δαφνησιακός  0-3

ΤΕΤΑΡΤΗ 29 ΙΑΝΟΥΑΡΙΟΥ 2020

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΔΩΝ)
19:30 Αμιλλα Τρικάλων - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-0

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Copyright 2019| ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ WEBSMALL.EU