ΡΟΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 15-16-17 ΦΕΒ 2020


ΡΟΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 
15-16-17 ΦΕΒ 2020



ΣΑΒΒΑΤΟ 15 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 

Pre League Γυναικών 
18:00 ΑΟ Λαμίας - ΑΟΝ Αμαζόνες 3-0 

Α2 Ανδρών (Β' Όμιλος) 
20:00 ΑΣ Άρης - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-1

Α2 Γυναικών (Β' Όμιλος) 
16:00 Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - ΑΣ Ασκληπιός Τρικ. 1-3
18:00 ΜΑΣ Νέα Γενεά - ΕΑ Λάρισας 3-1
19:30 Φιλαθλητικός Λ.Σ. - ΕΟ Σταυρούπολης 3-0 

Β' Εθνική Γυναικών 
16:15 Α.Σ. Αργώ Βόλου - Α.Ε.Β. Άθλεση Λάρισας 2-3
16:30 Α.Σ. Δαφνησιακός Αρκίτσα - ΑΠΣ Λαμ. Φθια 3-0 
19:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - Φ.Σ. Αμπελώνα 3-1
19:00 Γ.Σ.Νίκαιας - ΑΕ Λάρισας 3-1
19:30 Γ.Σ. Νίκη Βόλου - Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας 2-3

Τοπικό Γυναικών ΕΣΠΕΚΕΛ HELLENIC SEAWAYS
16:00 Α.Σ. Ιτέας - Α.Σ. Διόνυσος Αμφίκλειας 3-0 
19:30 Α.Σ.Αιας Μαλεσίνας - ΑΜΣ Κύνος Λιβανάτων 1-3

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΔΩΝ) 
16:30 ΕΑ Λάρισας - ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων 2-3
17:00 Γ.Σ. Αντίκυρας - ΑΠΣ Λαμ. Φθια 3-1
           Γ.Σ. Αντίκυρας - ΑΠΣ Λαμ. Φθια 3-0

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ) 
14:00 Φ.Γ.Σ.Θεσπιέων Μαυ/ματιου - Α.Σ.Αναγ. Λιβ. 0-3

Κ-16 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΠΡΩΗΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) 
18:00 Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης - Α.Σ. Εθνικός Λάρισας 0-3

ΚΥΡΙΑΚΗ 16 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 

Β' Εθνική Aνδρών 
13:00 Α.Σ. Αργώ Βόλου - Α.Σ. Δωρίδα Ερατεινής 3-0 
15:00 Γ.Σ. Βόλου - ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων 1-3
19:00 ΦΣ Λαμίας - ΑΠΣ Λαμ. Φθια 0-3
19:30 ΑΕ Λάρισας - ΕΑ Λάρισας 0-3

Τοπικό Γυναικών ΕΣΠΕΚΕΛ HELLENIC SEAWAYS 
17:30 Φ.Γ.Σ.Θεσπιέων Μαυ/ματίου - ΑΜΣ Κύνος Λιβ. 0-3

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) 
11:00 Α.Σ. Αργώ Βόλου - Φιλαθλητικός Λ.Σ. 0-3
16:30 ΕΑ Λάρισας - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων 3-0 

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) 
19:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - Α.Σ. Αναγέννηση Καρδίτσας 3-0 

Κ-16 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ(ΠΡΩΗΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) 
12:00 Γ.Σ. Νίκη Βόλου - Γ.Σ. Αλμυρός 3-2
14:00 Γ.Α.Σ.Παλαμά - Φ. Καλαμπάκας 0-3
16:00 ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας - Γ.Σ. Ερμής Αγιάς 3-0 
16:30 ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων - Γ.Σ.Γ. Πασιαλής Μουζ. 3-0 
17:00 Γ.Σ. Βόλου - Γ.Σ.Νίκαιας 0-3
17:00 Α.Ε.Β. Άθλεση Λάρισας - ΑΕ Λάρισας 3-1
17:00 Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας - Γ.Σ. Δεσκάτης 3-0 
18:30 Φ.Σ. Αμπελώνα - Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης 3-0 

Κ-16 ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ(ΠΡΩΗΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) 
10:30 ΑΜΣ Κύνος Λιβανάτων - Σ.Κ.Σύλλας Αιδηψού 3-0 
14:00 Α.Ο.Πήγασος Αγ. Κων/νου - Α.Σ. Διόνυσος Αμφ. 3-1
16:00 Α.Σ. Ιτέας - Α.Σ.Αναγέννηση Λιβαδειάς 3-0 
17:00 Α.Σ.Αιας Μαλεσίνας - Α.Σ.Λοκρός Αταλάντης 3-0 
17:00 ΑΠΣ Λαμ. Φθια - Α.Σ. Άρης Σπερχιάδας 3-0 

ΔΕΥΤΕΡΑ 17 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΔΩΝ) 
19:00 Α.Σ. Αργώ Βόλου - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-0

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Copyright 2019| ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ WEBSMALL.EU