ΡΟΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 8 - 9 ΦΕΒ 2020



ΡΟΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 
8 - 9 ΦΕΒ 2020

ΣΑΒΒΑΤΟ 8 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 


Pre League Γυναικών 
19:00 ΦΟ Βριλησσίων - ΑΟ Λαμίας 1-3 

Α2 Ανδρών (Β' Όμιλος) 
18:00 ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΣΠΑ Καρδίτσας 3-2 

Α2 Γυναικών (Β' Όμιλος) 
18:00 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΜΑΣ Νέα Γενιά 1-3
18:00 Φιλαθλητικός Λ.Σ. - ΑΣ Γιάννενα 3-0 

Β' Εθνική Γυναικών 
15:00 ΑΕ Λάρισας - Α.Σ. Δαφνησιακός Αρκίτσα 1-3
18:00 Γ.Σ.Ε.Ελασσόνας - Α.Σ. Αργώ Βόλου 1-3
19:00 ΑΠΣ Λαμ. Φθια - Γ.Σ. Νίκη Βόλου 0-3
19:30 Α.Ε.Β. Άθλεση Λάρισας - ΣΠΑ Καρδίτσας 1-3
19:30 Φ.Σ. Αμπελώνα - Γ.Σ.Νίκαιας 3-1

Τοπικό Γυναικών ΕΣΠΕΚΕΛ HELLENIC SEAWAYS 
13:00 ΑΜΣ Κύνος Λιβανάτων - Φ.Γ.Σ.Θεσπιέων 3-0 
14:00 Α.Σ. Διόνυσος Αμφίκλ. - Α.Σ.Αιας Μαλεσίνας 3-2
15:00 Γ.Σ. Απολλώνειος - Γ.Σ. Ερμης Αγιάς 3-0 
16:00 Α.Β.Φ. Τρικάλων - ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων 2-3
17:30 Γ.Σ. Βόλου - Α.Σ. Ολυμπιακός Βόλου 3-1 
17:30 ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας - Γ.Σ. Τυρνάβου 3-0 
18:00 Α.Ψ.Λ. Μεδεών Ασπ.Σπιτίων - Α.Σ. Ιτέας 0-3 
19:30 Α.Σ.Ελευθεριακός Βόλου - Α.Ο. Σκοπέλου 1-3

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΔΩΝ) 
15:00 ΑΕ Λάρισας - ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων 1-3
18:30 ΕΑ Λάρισας - Α.Σ. Αργώ Βόλου 0-0 Αναβολή

ΚΥΡΙΑΚΗ 9 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2020 

Α2 Γυναικών (Β' Όμιλος) 
18:00 ΕΟ Σταυρούπολης - ΕΑ Λάρισας 0-3

Β' Εθνική Aνδρών 
14:30 ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων - ΕΑ Λάρισας 0-3
17:00 Α.Σ. Δωρίδα Ερατεινής - Φ.Σ. Λαμίας 1-3 
18:00 ΑΕ Λάρισας - Α.Σ. Αργώ Βόλου 3-0 
18:30 Α.Ο. Ακαδημία Τυρνάβου - Γ.Σ. Βόλου 3-1

Τοπικό Γυναικών ΕΣΠΕΚΕΛ HELLENIC SEAWAYS 
13:00 Α.Σ. Αναγέννηση Λιβαδ. - ΑΜΣ Κύνος Λιβ. 0-3
19:00 Α.Σ. Αναγέννηση Καρδίτσας - Α.Σ. Φαρσάλων 3-2 

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΠΑΙΔΩΝ) 
15:30 Α.Σ.Αναγέννηση Λιβαδειάς - Γ.Σ. Αντίκυρας 0-3

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) 
16:30 ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας - Φιλαθλητικός Λ.Σ. 0-3
18:00 ΓΣΕ Ελασσόνας - Α.Σ. Αργώ Βόλου 1-3
18:00 ΑΕ Λάρισας - Γ.Σ.Αλμυρού 0-3

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ) 
13:30 ΑΟ Λαμίας - Α.Σ. Ιτέας 3-2 
16:00 Α.Σ.Αιας Μαλεσίνας - Α.Ο.Πήγασος Αγ. Κων. 3-2 

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ) 
14:00 Γ.Σ. Νίκη Βόλου - Γ.Σ. Απολλώνειος 3-0 
14:00 Α.Ε.Β. Άθλεση Λάρισας - ΓΣ Νίκαιας 3-0 
16:00 Γ.Σ. Τυρνάβου - Γ.Σ. Ερμής Αγιάς 3-0 
16:00 Α.Σ. Εθνικός Λάρισας - Α.Ο. Φοίβος 3-0 
16:00 Γ.Σ.Γ. Πασιαλής Μουζακίου - Α.Β.Φ. Τρικάλων 1-3 
17:00 Α.Σ. Αναγέννηση Καρδ. - ΣΦΦΑ Η Αμιλλα 0-3
18:30 Φ.Σ. Αμπελώνα - Γ.Σ. Δεσκάτης 1-3 

Κ-18 (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ) 
13:00 Σ.Κ.Σύλλας Αιδηψού - Α.Ψ.Λ. Μεδεών 0-0 Αναβολή

Κ-16 ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) 
11:30 Φ.Γ.Σ.Θεσπιέων Μαυ/ματιου - Γ.Σ.Αντίκυρας 3-0

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Copyright 2019| ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ WEBSMALL.EU