Το πλήρες πρόγραμμα του πρωταθλήματος της Α2 Ανδρών


Το πλήρες πρόγραμμα των ομίλων της Α' και Β' ζώνης του πρωταθλήματος της Α2 Ανδρών. Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα είναι το διήμερο 7-8 Νοεμβρίου 2020.

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Α' ΖΩΝΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Σ.Φ.Π. Χανίων
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Α.Ε. Αρμενίων
Γ.Ε. Ηρακλείου
Γ.Σ. Πετρούπολης

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020
Σ.Φ.Π. Χανίων - Γ.Ε. Ηρακλείου
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Α.Ε. Αρμενίων
Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας - Γ.Σ. Πετρούπολης

2η αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020
Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας - Σ.Φ.Π. Χανίων
Γ.Ε. Ηρακλείου - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Γ.Σ. Πετρούπολης - Α.Ε. Αρμενίων

3η αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Α.Ε. Αρμενίων - Γ.Ε. Ηρακλείου
Σ.Φ.Π. Χανίων - Γ.Σ. Πετρούπολης

4η αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020
Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας - Α.Ε. Αρμενίων
Σ.Φ.Π. Χανίων - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Γ.Σ. Πετρούπολης - Γ.Ε. Ηρακλείου

5η αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020
Γ.Ε. Ηρακλείου - Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Α.Ε. Αρμενίων - Σ.Φ.Π. Χανίων
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Γ.Σ. Πετρούπολης

Β' ΓΥΡΟΣ

6η αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020
Γ.Ε. Ηρακλείου - Σ.Φ.Π. Χανίων
Α.Ε. Αρμενίων - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Γ.Σ. Πετρούπολης - Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας

7η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020
Σ.Φ.Π. Χανίων - Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Γ.Ε. Ηρακλείου
Α.Ε. Αρμενίων - Γ.Σ. Πετρούπολης

8η αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2020
Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος
Γ.Ε. Ηρακλείου - Α.Ε. Αρμενίων
Γ.Σ. Πετρούπολης - Σ.Φ.Π. Χανίων

9η αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2020
Α.Ε. Αρμενίων - Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας
Α.Ο. Νέοι Βύρωνος - Σ.Φ.Π. Χανίων
Γ.Ε. Ηρακλείου - Γ.Σ. Πετρούπολης

10η αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2020
Α.Ο. Αστέρας Νίκαιας - Γ.Ε. Ηρακλείου
Σ.Φ.Π. Χανίων - Α.Ε. Αρμενίων
Γ.Σ. Πετρούπολης - Α.Ο. Νέοι Βύρωνος

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Α' ΖΩΝΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Σ. Κόροιβος
Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Α.Σ. Άθληση

1η αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020
Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος - Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου - Α.Σ. Κόροιβος
Α.Ε.Π Ολυμπιάς - Α.Σ. Άθληση

2η αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020
Α.Ε.Π Ολυμπιάς - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου - Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Σ. Άθληση - Α.Σ. Κόροιβος

3η αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020
Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου - Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Α.Σ. Κόροιβος - Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος - Α.Σ. Άθληση

4η αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020
Α.Ε.Π Ολυμπιάς - Α.Σ. Κόροιβος
Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος - Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Σ. Άθληση - Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου

5η αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου - Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Α.Σ. Κόροιβος - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Άρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου - Α.Σ. Άθληση

Β' ΓΥΡΟΣ

6η αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Α.Σ. Κόροιβος - Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Σ. Άθληση - Α.Ε.Π Ολυμπιάς

7η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020
Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος - Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου - Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Α.Σ. Κόροιβος - Α.Σ. Άθληση

8η αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021
Α.Ε.Π Ολυμπιάς - Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου - Α.Σ. Κόροιβος
Α.Σ. Άθληση - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος

9η αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021
Α.Σ. Κόροιβος - Α.Ε.Π Ολυμπιάς
Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου - Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος
Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου - Α.Σ. Άθληση

10η αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021
Α.Ε.Π Ολυμπιάς - Α.Ο. Φλοίσβος Π. Φαλήρου
Σ.Φ.Α.Μ. Φοίβος - Α.Σ. Κόροιβος
Α.Σ. Άθληση - Αρατος 1893 Α.Ο. Κιάτου

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Β' ΖΩΝΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ένωση Τούμπας
Α.Π.Σ. Φθία
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Χ.Α.Ν.Θ.
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων



ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020
Ένωση Τούμπας - Χ.Α.Ν.Θ
Α.Π.Σ. Φθία - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

2η αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Ένωση Τούμπας
Χ.Α.Ν.Θ. - Α.Π.Σ. Φθία
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας

3η αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020
Α.Π.Σ. Φθία - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Χ.Α.Ν.Θ
Ένωση Τούμπας - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

4η αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Ένωση Τούμπας - Α.Π.Σ. Φθία
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων - Χ.Α.Ν.Θ

5η αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020
Χ.Α.Ν.Θ - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Ένωση Τούμπας
Α.Π.Σ. Φθία - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

Β' ΓΥΡΟΣ

6η αγωνιστική 12-12 Δεκεμβρίου 2020
Χ.Α.Ν.Θ - Ένωση Τούμπας
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Α.Π.Σ. Φθία
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας

7η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020
Ένωση Τούμπας - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Π.Σ. Φθία - Χ.Α.Ν.Θ
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

8η αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2020
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Α.Π.Σ. Φθία
Χ.Α.Ν.Θ - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων - Ένωση Τούμπας

9η αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2020
Ο.Π.Α.Θ. Περσέας - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Π.Σ. Φθία - Ένωση Τούμπας
Χ.Α.Ν.Θ - Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων

10η αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2020
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Χ.Α.Ν.Θ
Ένωση Τούμπας - Ο.Π.Α.Θ. Περσέας
Γ.Σ. Πανηπειρωτικός Ιωαννίνων - Α.Π.Σ. Φθία

Α2 ΑΝΔΡΩΝ - Β' ΖΩΝΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Α.Σ. Μακεδονικός
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Α.Σ. Ελπίς

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020
Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Α.Σ. Μακεδονικός - Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου - Α.Σ. Ελπίς

2η αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020
Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου - Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης - Α.Σ. Μακεδονικός
Α.Σ. Ελπίς - Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης

3η αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020
Α.Σ. Μακεδονικός - Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Α.Σ. Ελπίς

4η αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020
Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου - Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Α.Σ. Μακεδονικός
Α.Σ. Ελπίς - Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης

5η αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης - Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Α.Σ. Μακεδονικός - Α.Σ. Ελπίς

Β' ΓΥΡΟΣ

6η αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης - Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Σ. Μακεδονικός
Α.Σ. Ελπίς - Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου

7η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020
Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Α.Σ. Μακεδονικός - Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Σ. Ελπίς

8η αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2020
Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου - Α.Σ. Μακεδονικός
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης - Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ελπίς - Α.Ε.Ν. Πανοράματος

9η αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2020
Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης - Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου
Α.Σ. Μακεδονικός - Α.Ε.Ν. Πανοράματος
Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης - Α.Σ. Ελπίς

10η αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2020
Α.Σ.Α. Έβρος Σουφλίου - Α.Σ. Ερμογένης Ξάνθης
Α.Ε.Ν. Πανοράματος - Μ.Γ.Σ. Εθνικός Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ελπίς - Α.Σ. Μακεδονικός

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Copyright 2019| ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ WEBSMALL.EU