A2 γυναικών 2020-21: Τα προγράμματα όλων των ομίλων



Το πλήρες πρόγραμμα των ομίλων της Α' και Β' ζώνης του πρωταθλήματος της Α2 Γυναικών.

Η πρεμιέρα του πρωταθλήματος θα είναι το διήμερο 31 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου.

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Α' ΖΩΝΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ

Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Α.Σ.Π. Απόλλων
Α.Ε. Αμπελοκήπων
Ένωση Βύρωνα
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
Ε.Α. Πατρών
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η Αγωνιστική 30 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου 2020
Α.Σ.Π. Απόλλων - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Ε.Α. Πατρών
Ένωση Βύρωνα - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - ΡΕΠΟ

2η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020
Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Σ.Π. Απόλλων
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Α.Ε. Αμπελοκήπων
Ε.Α. Πατρών - Ένωση Βύρωνα
ΡΕΠΟ - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης

3η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Ένωση Βύρωνα - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Ε.Α. Πατρών
Α.Σ.Π. Απόλλων - ΡΕΠΟ

4η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020
Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Ένωση Βύρωνα
Α.Σ.Π. Απόλλων - Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
ΡΕΠΟ - Ε.Α. Πατρών

5η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Ένωση Βύρωνα - Α.Σ.Π. Απόλλων
Ε.Α. Πατρών - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Α.Ε. Αμπελοκήπων - ΡΕΠΟ

6η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020
Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Ε.Α. Πατρών
Α.Σ.Π. Απόλλων - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Ένωση Βύρωνα
ΡΕΠΟ - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης

7η Αγωνιστική 12-12 Δεκεμβρίου 2020
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Ε.Α. Πατρών - Α.Σ.Π. Απόλλων
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Α.Ε. Αμπελοκήπων
Ένωση Βύρωνα - ΡΕΠΟ

8η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Α.Σ.Π. Απόλλων
Ε.Α. Πατρών - Α.Ε. Αμπελοκήπων
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Ένωση Βύρωνα
ΡΕΠΟ - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων

9η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021
Α.Σ.Π. Απόλλων - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Ένωση Βύρωνα - Ε.Α. Πατρών
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - ΡΕΠΟ

10η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021
Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Ένωση Βύρωνα
Ε.Α. Πατρών - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
ΡΕΠΟ - Α.Σ.Π. Απόλλων

11η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021
Ένωση Βύρωνα - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Α.Σ.Π. Απόλλων
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Ε.Α. Πατρών - ΡΕΠΟ

12η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021
Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
Α.Σ.Π. Απόλλων - Ένωση Βύρωνα
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - Ε.Α. Πατρών
ΡΕΠΟ - Α.Ε. Αμπελοκήπων

13η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021
Ε.Α. Πατρών - Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων
Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης - Α.Σ.Π. Απόλλων
Ένωση Βύρωνα - Α.Ε. Αμπελοκήπων
Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης - ΡΕΠΟ

14η Αγωνιστική 20-21 Φεβρουαρίου 2021
Α.Ο.Ν.Σ. Μίλων - Α.Ο.Ν. Αργυρούπολης
Α.Σ.Π. Απόλλων - Ε.Α. Πατρών
Α.Ε. Αμπελοκήπων - Γ.Σ.Π. Ερμής Μυτιλήνης
ΡΕΠΟ - Ένωση Βύρωνα

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Α' ΖΩΝΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Γ.Ε. Ηρακλείου
Γ.Σ. Πετρούπολης

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ
1η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου 2020
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Γ.Ε. Ηρακλείου
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
ΡΕΠΟ - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Γ.Σ. Πετρούπολης

2η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020
Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Γ.Ε. Ηρακλείου - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - ΡΕΠΟ
Γ.Σ. Πετρούπολης - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου

3η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
ΡΕΠΟ - Γ.Ε. Ηρακλείου
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Γ.Σ. Πετρούπολης

4η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020
Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - ΡΕΠΟ
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Γ.Ε. Ηρακλείου - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Γ.Σ. Πετρούπολης - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής

5η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
ΡΕΠΟ - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Γ.Ε. Ηρακλείου
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Γ.Σ. Πετρούπολης

6η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020
Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - ΡΕΠΟ
Γ.Σ. Πετρούπολης - Γ.Ε. Ηρακλείου

7η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020
Γ.Ε. Ηρακλείου - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
ΡΕΠΟ - Γ.Σ. Πετρούπολης

8η αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020
Γ.Ε. Ηρακλείου - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - ΡΕΠΟ
Γ.Σ. Πετρούπολης - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος

9η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής- Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Γ.Ε. Ηρακλείου
ΡΕΠΟ - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Γ.Σ. Πετρούπολης

10η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021
Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Γ.Ε. Ηρακλείου - ΡΕΠΟ
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Γ.Σ. Πετρούπολης - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής

11η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021
ΡΕΠΟ - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Γ.Ε. Ηρακλείου
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Γ.Σ. Πετρούπολης

12η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021
Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - ΡΕΠΟ
Γ.Ε. Ηρακλείου - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Γ.Σ. Πετρούπολης - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου

13η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021
Α.Ε. Αγ. Παρασκευής - Ο.Φ.Α. Απολλώνιος
Π.Α.Κ. Χαλανδρίου - Γ.Σ.Κ. Ηρακλής
ΡΕΠΟ - Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου
Γ.Ε. Ηρακλείου - Γ.Σ. Πετρούπολης

14η Αγωνιστική 20-21 Φεβρουαρίου 2021
Ο.Φ.Α. Απολλώνιος - Γ.Ε. Ηρακλείου
Γ.Σ.Κ. Ηρακλής - Α.Ε. Αγ. Παρασκευής
Ν.Ο.Π. Ρεθύμνου - Π.Α.Κ. Χαλανδρίου
Γ.Σ. Πετρούπολης - ΡΕΠΟ

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Β' ΖΩΝΗ - Α' ΟΜΙΛΟΣ



Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Σ. Ελπίς
Γ.Σ.Γ. Νίκη
Α.Ο. Καβάλας
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Ε.Ο. Σταυρούπολης
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Γαία Δράμας

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ

1η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020
Α.Σ. Ελπίς - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Γ.Σ.Γ. Νίκη - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Ο. Καβάλας - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Α.Σ. Γαία Δράμας

2η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου 2020
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Α.Σ. Ελπίς
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Α.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Γαία Δράμας - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015

3η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020
Γ.Σ.Γ. Νίκη - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Ο. Καβάλας - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Σ. Ελπίς - Α.Σ. Γαία Δράμας

4η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Α.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Ελπίς - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Γαία Δράμας - Ε.Ο. Σταυρούπολης

5η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Α.Ο. Καβάλας - Α.Σ. Ελπίς
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Γ.Σ.Γ. Νίκη - Α.Σ. Γαία Δράμας

6η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Σ. Ελπίς - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Γ.Σ.Γ. Νίκη - A.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Γαία Δράμας - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης

7η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Α.Σ. Ελπίς
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Α.Ο. Καβάλας - Α.Σ. Γαία Δράμας

8η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Α.Σ. Ελπίς
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Α.Ο. Καβάλας
Α.Σ. Γαία Δράμας - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας

9η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020
Α.Σ. Ελπίς - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Γ.Σ.Γ. Νίκη - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Α.Ο. Καβάλας - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Α.Σ. Γαία Δράμας

10η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Α.Ο. Καβάλας
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Γαία Δράμας - Α.Σ. Ελπίς

11η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021
Α.Ο. Καβάλας - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Γ.Σ.Γ. Νίκη - Α.Σ. Ελπίς
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Α.Σ. Γαία Δράμας

12η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Ελπίς - Α.Ο. Καβάλα
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Α.Σ. Γαία Δράμας - Γ.Σ.Γ. Νίκη

13η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021
Ε.Ο. Σταυρούπολης - Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας
Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015 - Α.Σ. Ελπίς
Α.Ο. Καβάλας - Γ.Σ.Γ. Νίκη
Φοίνικας Αλεξανδρούπολης - Α.Σ. Γαία Δράμας

14η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021
Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Φοίνικας Αλεξανδρούπολης
Α.Σ. Ελπίς - Ε.Ο. Σταυρούπολης
Γ.Σ.Γ. Νίκη - Ηρακλής Πετοσφαίριση 2015
Α.Σ. Γαία Δράμας - Α.Ο. Καβάλας

Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ - Β' ΖΩΝΗ - Β' ΟΜΙΛΟΣ

Α.Σ. Ασκληπιός
Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Αργώ Βόλου
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Ε.Α. Λαρίσης
Α.Σ. Γιάννενα

ΤΟ ΠΛΗΡΕΣ ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ ΤΗΣ Α' ΦΑΣΗΣ
1η Αγωνιστική 24-25 Οκτωβρίου 2020
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Ε.Α. Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Ασκληπιός - Α.Σ. Γιάννενα

2η Αγωνιστική 31 Οκτωβρίου - 1 Νοεμβρίου 2020
Α.Σ. Ασκληπιός - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Ε.Α. Λαρίσης - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα - Α.Σ. Αργώ Βόλου

3η Αγωνιστική 7-8 Νοεμβρίου 2020
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Ασκληπιός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Ε.Α. Λαρίσης
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Α.Σ. Γιάννενα

4η Αγωνιστική 14-15 Νοεμβρίου 2020
Α.Σ. Ασκληπιός - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά

5η Αγωνιστική 21-22 Νοεμβρίου 2020
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Α.Σ. Ασκληπιός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Ε.Α. Λαρίσης
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Γιάννενα

6η Αγωνιστική 28-29 Νοεμβρίου 2020
Α.Σ. Ασκληπιός - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα - Ε.Α. Λαρίσης

7η Αγωνιστική 5-6 Δεκεμβρίου 2020
Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Ασκληπιός
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Α.Σ. Γιάννενα

8η Αγωνιστική 12-13 Δεκεμβρίου 2020
Ε.Α. Λαρίσης - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Α.Σ. Γιάννενα - Α.Σ. Ασκληπιός

9η Αγωνιστική 19-20 Δεκεμβρίου 2020
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Α.Σ. Ασκληπιός
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Ε.Α. Λαρίσης
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Α.Σ. Γιάννενα

10η Αγωνιστική 16-17 Ιανουαρίου 2021
Α.Σ. Ασκληπιός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα - Π.Ο.Γ. Ηρακλής

11η Αγωνιστική 23-24 Ιανουαρίου 2021
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Α.Σ. Ασκληπιός
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Ε.Α. Λαρίσης
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Α.Σ. Γιάννενα

12η Αγωνιστική 30-31 Ιανουαρίου 2021
Α.Σ. Ασκληπιός - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας
Ε.Α. Λαρίσης - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Α.Σ. Γιάννενα - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
13η Αγωνιστική 6-7 Φεβρουαρίου 2021
Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά - Α.Σ. Ασκληπιός
Α.Σ. Αργώ Βόλου - Π.Ο.Γ. Ηρακλής
Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός
Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Γιάννενα

14η Αγωνιστική 13-14 Φεβρουαρίου 2021
Α.Σ. Ασκληπιός - Ε.Α. Λαρίσης
Π.Ο.Γ. Ηρακλής - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά
Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Αργώ Βόλου
Α.Σ. Γιάννενα - Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας

Δεν υπάρχουν σχόλια:

Copyright 2019| ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ WEBSMALL.EU