ΡΟΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 24-25 & 27-28 ΟΚΤ 2020.

 


ΡΟΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 
24-25 & 27- 28 ΟΚΤ 2020. 
 
ΣΑΒΒΑΤΟ 24 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020


Volley League Γυναικών 

18:00 ΑΟ Λαμίας - Παναθηναϊκός Α.Ο. 0-3


Α2 Γυναικών (Β΄ Ζώνη - Β' Όμιλος)

18:00 Φ.Γ.Σ. Πρέβεζας - ΑΣ Αργώ Βόλου 3-1

19:00 Φιλαθλητικός Λ.Σ. - ΜΑΣ Νέα Γενεά 3-0 

20:00 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - Α.Σ. Γιάννενα 0-0 Αναβολή


Β' Εθνική Γυναικών Ζ Όμιλος

1ος Όμιλος 

Σ.Π.Α. Καρδίτσας - Α.Σ. Δαφνησιακός Αρκίτσας 0-0 Αναβολή

18:00 Γ.Σ.Αλμυρού - Α.Ε.Β. Άθλεση Λάρισας 3-0

2ος Όμιλος 

16:00 ΑΕ Λάρισας - ΑΠΣ Λαμ. Φθια 3-0 

 Γ.Σ.Νίκαιας - Γ.Σ.Ε. Ελασσόνας 0-0 Αναβολή


Κ-18 Α2 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) (2020-2021) 

16:00 Α.Β.Φ. Τρικάλων - ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων 2-3

 

 
ΚΥΡΙΑΚΗ 25 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 


Β' Εθνική Aνδρών 

16:00 ΕΑ Λάρισας - Γ.Σ. Βόλου 0-0 Αναβολή

18:00 ΑΕ Λάρισας - Α.Ο. Ακαδημία Τυρνάβου 3-0 

18:00 Α.Σ. Δωρίδα Ερατεινής - Σ.Π.Α. Καρδίτσας 0-0 Αναβολή


Κ-21 (Πρώην Εφήβων) (2020-2021) 

18:00 ΕΑ Λάρισας - ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων 0-0 Αναβολή


Κ-18 Α1 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) (2020-2021)

14:00 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΑΣ Αργώ Βόλου 0-0 Αναβολή

16:00 Γ.Σ. Τυρνάβου - ΓΣΕ Ελασσόνας 0-0 Αναβολή

17:00 ΕΑ Λάρισας - Γ.Σ. Νίκη Βόλου 1-3

16:00 Φιλαθλητικός ΣΛ - Γ.Σ.Αλμυρού 3-0


Κ-18 Α1 ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) (2020-2021) 

 16:00 Α.Σ. Ιτέας - ΑΜΣ Κύνος Λιβανάτων 2-3

17:00 ΑΠΣ Λαμ. Φθια - Α.Σ.Αιας Μαλεσίνας 0-0 Αναβολή

17:00 Α.Σ. Δαφνησιακός Αρκίτσα - ΑΟ Λαμίας 0-3 Άνευ Αγώνα


Κ-18 Α2 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) (2020-2021)

11:30 Α.Σ. Αναγέννηση Καρδίτσας - Γ.Σ. Σκιάθου 0-0 Αναβολή

14:00 Α.Σ. Φαρσάλων - Α.Ε.Β. Άθλεση 0-3

15:00 Γ.Σ. Βόλου - Φ.Σ. Αμπελώνα 3-1

16:00 Ερμής Αγιάς - Γ.Σ. Δεσκάτης 0-3

16:00 ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας - ΣΠΑ Καρδίτσας 0-0 Αναβολή

16:30 ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων - Γ.Σ.Γ. Πασιαλής Μουζακίου 0-0 Αναβολή

19:00 ΓΣ Νίκαιας - ΑΕ Λάρισας 0-0 Αναβολή

Κ-18 Α2 ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) (2020-2021) 

13:30 Α.Σ.Αναγέννηση Λιβαδειάς - Σ.Κ.Σύλλας Αιδηψού 3-0 Άνευ Αγώνα

16:00 Α.Σ.Λοκρός Αταλάντης - Α.Ψ.Λ. Μεδεών Ασπ.Σπιτίων 0-3

 

 ΤΡΙΤΗ 27 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 

Α2 Γυναικών (Β΄ Ζώνη - Β' Όμιλος)

19:00 Π.Ο.Γ. Ηρακλής - ΕΑ Λάρισας 2-3


  ΤΕΤΑΡΤΗ 28 ΟΚΤΩΒΡΙΟΥ 2020 


Κ-18 Α1 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (ΠΡΩΗΝ ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) (2020-2021) 

17:30 ΑΣ Αργώ Βόλου - Γ.Σ.Αλμυρού 0-0 Αναβολή

Ακολουθήστε μας στο Facebook, Youtube και Instagram


Δεν υπάρχουν σχόλια:

Copyright 2019| ΚΑΤΑΣΚΕΥΗ WEBSMALL.EU