ΡΟΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 20/21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021
ΡΟΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 20/21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021
ΣΑΒΒΑΤΟ 20 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021
VolleyLeague Γυναικών
Α2 Γυναικών (Β' Όμιλος/Β Ζώνη)
17:00 ΕΑ Λάρισας - ΠΟΓ Ηρακλής (1ο ΓΥΜ.ΛΑΡ.) 3-2 (25-27,25-22,16-25,25-2215-10)
18:00 ΑΣ Γιάννενα - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - (ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 3-1 (25-21,25-17,17-25,25-18)
Β' Εθνική Γυναικών
19:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΕ Λάρισας (ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 3-0
19:00 Φ.Σ. Αμπελώνα - Γ.Σ. Νίκη Βόλου (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ) 3-0
20:00 ΑΠΣ Λαμ. Φθια - Γ.Σ.Νίκαιας (ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ) 1-3
ΤΟΠΙΚΟ ΕΣΠΕΚΕΛ
16:00 Γ.Σ. Βόλου - Α.Σ. Ολυμπιακός Βόλου (ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ) 0-3
16:00 ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων - ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας (ΔΗΜ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 0-3
16:00 Α.Σ. Ιτέας - Α.Σ. Δωρίδα Ερατεινής (ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ) 3-0
Κ-21
13:30 ΕΑ Λάρισας - ΑΠΣ Λαμ. Φθια (ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ) 3-0
20:00 Α.Σ. Αργώ Βόλου - Γ.Σ. Βόλου (ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ) 3-1
ΚΥΡΙΑΚΗ 21 ΝΟΕΜΒΡΙΟΥ 2021
Α2 Ανδρών (Β' Όμιλος/Α Ζώνη)
15:00 ΑΠΣ Φθία - ΑΕΝ Πανοράματος (ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ) 0-3 (21-25,20-25,25-27)
Β΄Εθνική Ανδρών
16:00 ΑΕ Λάρισας - Α.Σ. Δωρίδα Ερατεινής (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΚΑΖΑΡ) 3-0
18:00 Γ.Σ. Βόλου - ΕΑ Λάρισας (ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ) 0-3
18:00 Α.Σ. Αργώ Βόλου - ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ) 3-0
Κ-18 Α1 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
16:00 Α.Σ. Αργώ Βόλου - Γ.Σ.Αλμυρού (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ) 3-1
17:00 ΕΑ Λάρισας - ΓΣΕ Ελασσόνας (1ο ΓΥΜ.ΛΑΡ.) 3-0
18:00 Φιλαθλητικός Λαρισαικός Σ. - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων (ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ) 3-0 Άνευ αγωνα
Κ-18 Α1 ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
10:00 ΑΠΣ Λαμ. Φθια - ΑΜΣ Κύνος Λιβανάτων (ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ) 3-0
16:00 Α.Σ. Ιτέας - ΑΟ Λαμίας (ΚΛΕΙΣΤΟ ΙΤΕΑΣ) 3-0
Κ-18 Α2 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12:00 ΑΟ Πελασγιώτιδας - ΣΠΑ Καρδίτσας (7ο ΓΥΜ.ΛΑΡΙΣΑΣ) 0-3
13:30 Α.Σ.Φαρσάλων - Γ.Σ.Γ. Πασιαλής Μουζακίου (ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ) 0-3
13:30 Α.Σ. Εθνικός Λάρισας - ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας (ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ) 0-3
14:00 ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων – Φιλαθλητικός Καλαμπάκας (ΔΗΜ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 3-1
15:30 Α.Ε.Β. Άθλεση Λάρισας - Α.Ο.Β.Φ. Τρικάλων (ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ) 0-3
16:00 Γ.Σ. Βόλου - Γ.Σ. Τυρνάβου (ΠΑΡΑΣΚΕΥΟΠΟΥΛΟΥ) 0-3
16:00 Γ.Σ. Ερμής Αγιάς - ΓΣ Νίκαιας (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΙΑΣ) 0-3
18:00 ΑΕ Λάρισας - Φ.Σ. Αμπελώνα (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΚΑΖΑΡ) 0-3
Κ-18 Α2 ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
13:00 Α.Ο.Πήγασος Αγ. Κων/νου - Α.Σ. Αναγέννηση Λιβαδειάς (ΑΓ.ΚΩΝ/ΝΟΥ) 0-3
13:00 Σ.Κ.Σύλλας Αιδηψού - Α.Ψ.Λ. Μεδεών Ασπ.Σπιτίων (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΙΔΗΨΟΥ) 0-0 Αναβολή