ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Κ-18 (2022-2023) 21:00 Φ.Σ. Αμπελώνα - Α.Ο. Σκοπέλου (Κλειστό Αμπελώνα) 0-0 Αναβολή ΣΑΒ...
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 03 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Κ-18 (2022-2023)
21:00 Φ.Σ. Αμπελώνα - Α.Ο. Σκοπέλου (Κλειστό Αμπελώνα) 0-0 Αναβολή
ΣΑΒΒΑΤΟ 4 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023
VOLLEYLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2022-2023)
18:00 Α.Ο. Λαμίας 2013 - ΑΣΠ Θέτις (ΔΑΚ Λαμίας) 1-3 (16-25,25-22,21-25,22-25)[LIVE]
Α2 ΑΝΔΡΩΝ Β ΖΩΝΗ (2022-2023)
19:00 ΑΣ Μακεδονικός - Ε.Α. Λαρίσης (ΕΑΚ Νεάπολης) 2-3 (25-18,25-20,21-25,17-25,15-17)
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β ΖΩΝΗ (2022-2023)
18:00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - ΟΠΑΘ Περσέας (Κλειστό Νεάπολης) 0-3 (23-25,16-25,13-25)
19:00 Α.Σ. Αργώ Βόλου - Ε.Α. Λαρίσης (Κλειστό Αγριάς) 0-3 (22-25,19-25,16-25) [LIVE]
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2022-2023)
17:00 Γ.Σ. Τυρνάβου - ΑΕ Λάρισας (Κλειστό Τυρνάβου) 0-3
17:30 Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης - ΣΠΑ Καρδίτσας (Κλειστό Γιάννουλης) 1-3
17:30 Γ.Σ. Νίκαιας - Α.Σ. Ολυμπιακός Βόλου (Κλειστό Νίκαια) 0-3
18:00 Γ.Σ.Αλμυρού -Γ.Σ. Νίκη Βόλου (Κλειστό Αλμυρού) 3-2
19:30 ΑΓΣ Σπάρτακος - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων (Κλειστό Αλκαζάρ) 0-3
ΠΑΙΔΩΝ (2022-2023)
13:30 Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Αργώ Βόλου (Κλειστό Νεάπολης) 3-2
17:00 ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων - Γ.Σ.Αντίκυρας (ΕΑΚ Τρικάλων) 0-3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (2022-2023)
14:00 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - Α.Ο. Σκοπέλου (Δημ.Τρικάλων) 0-0 Αναβολή
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2022-2023)
18:00 Α.Σ. Φαρσάλων - Α.Σ. Δομοκού (Κλειστό Φαρσάλων) 3-0
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (2022-2023)
15:00 Α.Σ. Εθνικός Λάρισας - Α.Ο.Ακαδημία Τυρνάβου (Κλειστό Νεάπολης) 3-0
16:00 Α.Σ. Δωρίδα Ερατεινής - ΑΠΣ Λαμ. Φθια (Κλειστό Ιτέας) 0-0 Αναβολή
16:30. Α.Σ. Αργώ Βόλου - ΑΕ Λάρισας (Κλειστό Αγριάς) 1-3
18:30 ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων - Γ.Σ. Βόλου (Δημ.Τρικάλων) 3-0
Τοπικό Γυναικών (2022-2023)
11:00 ΑΠΣ Λαμ. Φθια - Α.Σ.Αναγέννηση Λιβαδειάς (ΔΑΚ Λαμίας) 0-0 Αναβολή
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (2022-2023)
12:00 Α.Σ. Αργώ Βόλου - ΓΣΕ Ελασσόνας (Κλειστό Αγριάς) 3-0
15:00 Γ.Σ. Δεσκάτης - Φιλαθλητικός Λαρισαικός Σ. (Κλειστό Δεσκάτης) 0-0 Αναβολή
19:00 Φ.Σ. Αμπελώνα - ΕΑ Λάρισας (Κλειστό Αμπελώνα) 3-0
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 F4 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (2022-2023)
17:00 Γ.Σ.Γ. Πασιαλής Μουζακίου - ΑΕ Λάρισας (Κλειστό Νεάπολης) 0-3 (18-25,21-25,21-25)
19:00 ΑΓΣ Σπάρτακος - ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας (Κλειστό Νεάπολης) 3-0 (25-14,25-9,25-19)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Κ-18 (2022-2023)
13:00 ΓΣ Σκιάθου - Α.Σ. Εθνικός Λάρισας (Κλειστό Σκιάθου) 3-0 Άνευ Αγώνα
16:30 ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων - Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης (ΕΑΚ Τρικάλων) 2-3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Κ-18 (2022-2023)
11:00 Σ.Κ.Σύλλας Αιδηψού - ΑΜΣ Κύνος Λυβανάτων (Κλειστό Αιδηψού) 0-0 Αναβολή
18:00 Α.Σ. Φαρσάλων - Α.Σ. Δομοκού (Κλειστό Φαρσάλων) 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 05 ΦΕΒΡΟΥΑΡΙΟΥ 2023
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (2022-2023)
15:00 Α.Σ. Εθνικός Λάρισας - Α.Ο.Ακαδημία Τυρνάβου (Κλειστό Νεάπολης) 3-0
16:00 Α.Σ. Δωρίδα Ερατεινής - ΑΠΣ Λαμ. Φθια (Κλειστό Ιτέας) 0-0 Αναβολή
16:30. Α.Σ. Αργώ Βόλου - ΑΕ Λάρισας (Κλειστό Αγριάς) 1-3
18:30 ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων - Γ.Σ. Βόλου (Δημ.Τρικάλων) 3-0
Τοπικό Γυναικών (2022-2023)
11:00 ΑΠΣ Λαμ. Φθια - Α.Σ.Αναγέννηση Λιβαδειάς (ΔΑΚ Λαμίας) 0-0 Αναβολή
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (2022-2023)
12:00 Α.Σ. Αργώ Βόλου - ΓΣΕ Ελασσόνας (Κλειστό Αγριάς) 3-0
15:00 Γ.Σ. Δεσκάτης - Φιλαθλητικός Λαρισαικός Σ. (Κλειστό Δεσκάτης) 0-0 Αναβολή
19:00 Φ.Σ. Αμπελώνα - ΕΑ Λάρισας (Κλειστό Αμπελώνα) 3-0
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 F4 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (2022-2023)
17:00 Γ.Σ.Γ. Πασιαλής Μουζακίου - ΑΕ Λάρισας (Κλειστό Νεάπολης) 0-3 (18-25,21-25,21-25)
19:00 ΑΓΣ Σπάρτακος - ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας (Κλειστό Νεάπολης) 3-0 (25-14,25-9,25-19)
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Κ-18 (2022-2023)
13:00 ΓΣ Σκιάθου - Α.Σ. Εθνικός Λάρισας (Κλειστό Σκιάθου) 3-0 Άνευ Αγώνα
16:30 ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων - Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης (ΕΑΚ Τρικάλων) 2-3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Κ-18 (2022-2023)
11:00 Σ.Κ.Σύλλας Αιδηψού - ΑΜΣ Κύνος Λυβανάτων (Κλειστό Αιδηψού) 0-0 Αναβολή