ΡΟΗ ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΩΝ ΑΓΩΝΩΝ 04&09 ΜΑΙΟΥ 2022
ΤΕΤΑΡΤΗ 04 ΜΑΙΟΥ 2022
Μπαράζ Ανόδου Γυναικών Α2
18:00 ΓΣ Γρεβενών - ΠΑΣ Γιάννινα (ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 0-3 (20-25,12-25,13-25)
20:00 ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΟΠΑΘ Περσέας (ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 0-3 (14-25,12-25,15-25)
ΠΕΜΠΤΗ 05 ΜΑΙΟΥ 2022
Μπαράζ Ανόδου Γυναικών Α2
16:00 ΑΕ Λάρισας - ΓΣ Γρεβενών (ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 3-1 (25-22,17-25,25-17,25-19)
18:00 ΠΑΣ Γιάννινα - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής (ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 3-0 (25-08,25-06,25-21)
Κ-16 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
20:00 ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας - Ολύμπια Λάρισας (14ο ΓΥΜΝ.ΛΑΡΙΣΑΣ) 3-0
20:00 Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης - Φ.Σ. Αμπελώνα (ΚΛΕΙΣΤΟ ΓΙΑΝΝΟΥΛΗΣ) 0-3
ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ 06 ΜΑΙΟΥ 2022
Μπαράζ Ανόδου Ανδρών Α2
18:00 ΕΑ Λαρίσης - ΓΣΘ Ηρακλής (ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ) 0-3 (10-25,17-25,13-25)
20:00 ΑΣ Ερμογένης - ΑΠΣ Ήφαιστος (ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ) 3-2 (26-28,24-26,25-14,25-12,15-8)
Μπαράζ Ανόδου Γυναικών Α2
16:00 ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής - ΑΕ Λάρισας (ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 0-3 (22-25,18-25,09-25)
18:00 ΟΠΑΘ Περσέας - ΠΑΣ Γιάννινα (ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 1-3 (21-25,25-21,19-25,23-25)
ΣΑΒΒΑΤΟ 07 ΜΑΙΟΥ 2022
Α2 Γυναικών (Β' Ζώνη -Γ Όμιλος)
17:00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σ. - ΓΣΓ Νίκη (ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ) 3-0 (25-21,25-23,25-19)
Μπαράζ Ανόδου Ανδρών Α2
18:00 ΕΑ Λαρίσης - ΑΣ Ερμογένης (ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ) 3-2 (25-22,22-25,21-25,25-12,15-09)
20:00 ΓΣΘ Ηρακλής - ΑΠΣ Ήφαιστος (ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ) 3-0 (25-21,25-18,25-18)
Μπαράζ Ανόδου Γυναικών Α2
14:00 ΑΕ Λάρισας - ΟΠΑΘ Περσέας (ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 0-3 (12-25,09-25,15-25)
19:30 ΓΣ Γρεβενών - ΜΓΣΑΕ Κομοτηνής (ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 2-3 (23-25,25-16,26-24,22-25,12-15)
Κύπελλο Ανδρων
16:00 Α.Ε.Λάρισας - -ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΚΑΖΑΡ) 1-3
Κύπελλο Γυναικών
18:00 Α.Σ. Φαρσάλων - ΓΣ Αλμυρού (ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ) 0-3
19:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης (ΚΛΕΙΣΤΟ ΚΑΡΔΙΤΣΑΣ) 3-0
19:00 ΓΣ Νίκαιας - Α.Ο.Β.Φ. Τρικάλων (ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΙΚΑΙΑΣ) 3-0
Κ-16 (ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ)
14:00 Α.Ε.Λάρισας - -ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΚΑΖΑΡ) 3-1
Κ-16 (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
13:30 Α.Ε.Β. Άθλεση Λάρισας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σ. (ΕΑΚ ΝΕΑΠΟΛΗΣ) 1-3
15:00 Α.Σ. Φαρσάλων - ΑΓΣ Σπάρτακος (ΚΛΕΙΣΤΟ ΦΑΡΣΑΛΩΝ) 0-3
17:00 Γ.Σ. Νίκη Βόλου - ΓΣΕ Ελασσόνας (Ν.ΙΩΝΙΑΣ) 0-3
18:00 Γ.Σ. Τυρνάβου - Α.Σ. Αργώ Βόλου (ΚΛΕΙΣΤΟ ΤΥΡΝΑΒΟΥ) 0-3
18:30 Φ.Σ. Αμπελώνα - ΕΑ Λαρίσης (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΜΠΕΛΩΝΑ) 0-3
Κ-16 (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
14:00 Α.Ο.Πήγασος Αγ. Κων/νου -ΑΠΣ Λαμ. Φθια (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΦ.ΚΩΝ/ΝΟΥ) 0-0 Αναβολή
13:00 Α.Σ.Αιας Μαλεσίνας - Σ.Κ.Σύλλας Αιδηψού (ΚΛΕΙΣΤΟ ΜΑΛΕΣΙΝΑΣ) 0-3
18:30 ΑΟ Λαμίας - Α.Σ. Διόνυσος Αμφίκλειας (ΔΑΚ ΛΑΜΙΑΣ) 3-0
ΚΥΡΙΑΚΗ 08 ΜΑΙΟΥ 2022
Α2 Γυναικών (Β' Ζώνη -Γ Όμιλος)
18:00 ΜΑΣ Νέα Γενεά - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σ. (ΔΑΚ ΑΣΒΕΣΤΟΧΩΡΙΟΥ) 3-0 (25-19,25-15,25-13)
Μπαράζ Ανόδου Ανδρών Α2
15:00 ΑΣ Ερμογένης - ΓΣΘ Ηρακλής (ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ) 0-3 (22-25,19-25,19-25)
17:00 ΑΠΣ Ήφαιστος - ΕΑ Λαρίσης (ΔΑΚ ΦΛΩΡΙΝΑΣ) 3-2 (25-23,17-25,18-25,25-21,15-13)
Μπαράζ Ανόδου Γυναικών Α2
15:00 ΠΑΣ Γιάννινα - ΑΕ Λάρισας (ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 3-0 (25-16,25-15,25-17)
17:30 ΟΠΑΘ Περσέας - ΓΣ Γρεβενών (ΠΕΑΚ ΙΩΑΝΝΙΝΩΝ) 3-0 (25-11,25-15,25-12)
Κύπελλο Ανδρων
18:00 Α.Ε.Λάρισας - - Α.Σ. Αργώ Βόλου (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΚΑΖΑΡ) 3-1
Κύπελλο Γυναικών
18:00 Α.Ο.Β.Φ. Τρικάλων - ΓΣ Νίκαιας (ΕΑΚΤΡΙΚΑΛΩΝ) 0-3
Κ-16 (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
12:00 Α.Σ. Αργώ Βόλου -Ολύμπια Λάρισας (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΓΡΙΑΣ) 3-0
13:00 Γ.Σ. Νίκη Βόλου - Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης (Ν.ΙΩΝΙΑΣ) 1-3
14:00 ΓΣ Νίκαιας - Α.Σ. Φαρσάλων (ΚΛΕΙΣΤΟ ΝΙΚΑΙΑΣ) 1-3
14:30 ΓΣ Δεσκάτης - Α.Ο.Β.Φ. Τρικάλων (ΚΛΕΙΣΤΟ ΔΕΣΚΑΤΗΣ) 3-1
16:00 Α.Σ. Εθνικός Λάρισας - Γ.Σ. Βόλου (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΚΑΖΑΡ) 3-2
16:00 ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων - ΣΠΑ Καρδίτσας (ΔΗΜ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2-3
18:00 ΓΣ Αλμυρού - ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ) 1-3
16:00 Α.Σ. Εθνικός Λάρισας - Γ.Σ. Βόλου (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΚΑΖΑΡ) 3-2
16:00 ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων - ΣΠΑ Καρδίτσας (ΔΗΜ.ΤΡΙΚΑΛΩΝ) 2-3
18:00 ΓΣ Αλμυρού - ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΛΜΥΡΟΥ) 1-3
Κ-16 (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ
11:00 Σ.Κ.Σύλλας Αιδηψού - Α.Σ.Αιας Μαλεσίνας (ΚΛΕΙΣΤΟ ΑΙΔΗΨΟΥ) 3-0
ΔΕΥΤΕΡΑ 9 ΜΑΙΟΥ 2022
Κ-16 (ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ) ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ
18:00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός Σ. - ΕΑ Λαρίσης (ΜΟΥΣΙΚΟ) 0-3