ΣΑΒΒΑΤΟ 03 ΔΕΚΕΜΒΡΙΟΥ 2022 VOLLEYLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2022-2023) 18:00 Α.Σ. Άρης - Α.Ο. Λαμίας 2013 (Μίκρας) 1-3 (25-21,24-26,21-25,19-25) [L...
VOLLEYLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2022-2023)
18:00 Α.Σ. Άρης - Α.Ο. Λαμίας 2013 (Μίκρας) 1-3 (25-21,24-26,21-25,19-25) [LIVE]
Α2 ΑΝΔΡΩΝ Β ΖΩΝΗ (2022-2023)
17:00 Ε.Α. Λαρίσης - Μ.Γ.Σ. Εθνικός (Κλειστό Νεάπολης) 1-3 (14-25,22-25,25-18,25-27) [LIVE]
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β ΖΩΝΗ (2022-2023)
18:00 Π.Α.Σ. Γιάννενα - Ε.Α. Λαρίσης (Ιωαννίνων) 3-0 (25-17,25-18,25-17)
18:00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Αργώ Βόλου (Κλειστό Νεάπολης) 1-3 (17-25,16-25,25-22,13-25)
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2022-2023)
17:00 Α.Σ. Ολυμπιακός Βόλου - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων (Κλειστό Αγριάς) 0-3
17:30 Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης - ΑΓΣ Σπάρτακος (Κλειστό Γιάννουλης) 0-3
19:30 Γ.Σ. Νίκη Βόλου - Γ.Σ. Τυρνάβου (Κλειστό Ν.Ιωνίας) 3-0
19:30 ΑΕ Λάρισας - Γ.Σ. Νίκαιας (Κλειστό Αλκαζάρ) 3-0
19:30 Γ.Σ.Αλμυρού - ΣΠΑ Καρδίτσας (Κλειστό Αλμυρου) 0-3
Τοπικό Γυναικών (2022-2023)
12:00 Α.Σ. Διόνυσος Αμφίκλειας - Σ.Κ.Σύλλας Αιδηψού (Κλειστό Αμφίκλειας) 3-1
17:00 Α.Σ. Φαρσάλων - ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας (Κλειστό Φαρσάλων) 3-0
18:30 ΦΓΣ Θεσπιέων Μαυ/ματίου - Α.Σ.Αναγέννηση Λιβαδειάς (Κλειστό Μαυροματίου) 0-3
19:00 Γ.Σ.Γ. Πασιαλής Μουζακίου - ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων (Κλειστό Μουζακίου) 0-3
20:00 Γ.Σ. Φαλάνης - Α.Ο. Σκοπέλου (Κλειστό Φαλάνης) 0-3
20:00 Φ.Σ. Αμπελώνα - Α.Β.Φ. Τρικάλων (Κλειστό Αμπελώνα) 3-2
Παίδων (2022-2023)
13:00 ΓΣ Αντίκυρας - ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων (Κλειστό Αντίκυρας) 3-0
13:00 ΑΕ Λάρισας - ΑΠΣ Λαμ. Φθια (Κλειστό Αλκαζάρ) 3-1
13:30 Α.Σ. Αργώ Βόλου - Ε.Α. Λαρίσης (Κλειστό Παρασκευόπουλου) 3-1
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (2022-2023)
14:30 Γ.Σ. Δεσκάτης - ΓΣΕ Ελασσόνας (Κλειστό Δεσκάτης) 2-3
Παμπαίδων (2022-2023)
15:00 ΓΣ Αντίκυρας - ΣΦΦΑ Άμιλλα Τρικάλων (Κλειστό Αντίκυρας) 3-0
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (2022-2023)
12:00 Γ.Σ. Βόλου - Α.Σ. Εθνικός Λάρισας (Κλειστό Αγριάς) 3-2
15:00 Α.Σ. Δωρίδα Ερατεινής - ΑΕ Λάρισας (Κλειστό Ιτέας) 0-3
16:30 ΑΠΣ Λαμ. Φθια - ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων (ΔΑΚ Λαμίας) 0-3
14:00 Α.Σ. Αργώ Βόλου - Α.Ο.Ακαδημία Τυρνάβου (Κλειστό Αγριάς) 3-0
ΕΦΗΒΩΝ (2022-20223)
18:00 ΑΠΣ Λαμ. Φθια - ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων (ΔΑΚ Λαμίας) 0-3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ (2022-2023)
13:30 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός (ΔΗΜ. Τρικ.) 0-3
17:00 Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ. Αργώ Βόλου (1ο Γυμ.Λάρ.) 1-3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α1 ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Κ-18 (2022-2023)
14:00 Α.Σ.Αιας Μαλεσίνας - ΑΠΣ Λαμ. Φθια (Κλειστό Μαλεσίνας) 0-3
17:00 ΑΣ Ιτέας - ΑΟ Λαμίας (Κλειστό Ιτέας) 3-1
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΘΕΣΣΑΛΙΑΣ Κ-18 (2022-2023)
11:00 ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων - Γ.Σ.Γ. Πασιαλής Μουζακίου (ΕΑΚ Τρικάλων) 0-3
11:30 ΑΕ Λάρισας - Α.Σ. Εθνικός Λάρισας (Κλειστό Αλκαζάρ) 3-0
16:30 Γ.Σ. Βόλου - Απόλλων Γαλήνης (Κλειστό Παρασκευόπουλου) 3-2
13:00 Ολύμπια Λάρισας - ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας (7ο Λάρισας) 0-3
15:00 Φ.Καλαμπάκας - Α.Β.Φ. Τρικάλων (Κλειστό Καλαμπάκας) 3-0
17:00 Γ.Σ. Τυρνάβου - Γ.Σ. Νίκη Βόλου (Κλειστό Τυρνάβου) 3-1
18:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης (Κλειστό Καρδίτσας) 3-1
19:00 Α.Σ. Φαρσάλων - ΑΟ Πελασγιώτιδας (Κλειστό Φαρσάλων) 1-3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ Κ-18 (2022-2023)
11:30 Α.Σ. Διόνυσος Αμφίκλειας - ΓΣ Αντίκυρας (Κλειστό Αμφίκλειας) 1-3