ΣΑΒΒΑΤΟ 01 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2023 Α2 ΑΝΔΡΩΝ Β ΖΩΝΗ (2022-2023) 19:00 Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ.Α. Έβρος (Κλειστό Νεάπολης) 0-3 (23-25,20-25,22-25) [LIVE] ...
ΣΑΒΒΑΤΟ 01 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2023
Α2 ΑΝΔΡΩΝ Β ΖΩΝΗ (2022-2023)
19:00 Ε.Α. Λαρίσης - Α.Σ.Α. Έβρος (Κλειστό Νεάπολης) 0-3 (23-25,20-25,22-25) [LIVE]
Α2 ΓΥΝΑΙΚΩΝ Β ΖΩΝΗ (2022-2023)
17:00 Ε.Α. Λαρίσης - Μ.Α.Σ. Νέα Γενεά (1ο Λάρισας) 3-0 (25-18,25-18,25-19)
18:00 Π.Α.Σ. Ίκαρος Έδεσσας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός (Δ.Α.Κ. Έδεσσας) 1-3 (25-15,19-25,15-25,22-25)
18:00 Α.Σ. Αργώ Βόλου - Γ.Σ.Γ. Νίκη (Κλειστό Αγριάς) 3-1 (25-22,25-16,23-25,25-18)
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (2022-2023)
19:00 ΑΠΣ Λαμ. Φθια - Α.Ο.Ακαδημία Τυρνάβου (ΔΑΚ Λαμίας) 3-1
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2022-2023)
17:00 Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης - ΑΕ Λάρισας (Κλειστό Γιάννουλης) 2-3
19:00 Γ.Σ.Γ. Πασιαλής Μουζακίου - Α.Σ. Φαρσάλων (Κλειστό Μουζακίου) 1-3
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2022-2023)
19:00 Α.Ο. Σκοπέλου - ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας (Κλειστό Σκοπέλου) 3-0 [LIVE]
ΠΑΙΔΩΝ (2022-2023)
15:30 Α.Σ. Αργώ Βόλου - Γ.Σ.Αντίκυρας (Κλειστό Παρασκευόπουλου) 0-3
ΠΑΜΠΑΙΔΩΝ (2022-2023)
14:00 Ε.Α. Λαρίσης - ΑΕ Λάρισας (Κλειστό Νεάπολης) 0-3
ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ Α2 ΣΤΕΡΕΑΣ ΕΛΛΑΔΑΣ (2022-2023)
13:00 Σ.Κ.Σύλλας Αιδηψού - ΑΜΣ Κύνος Λυβανάτων (Κλειστό Αιδηψού) 3-1
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2022-2023)
11:00 Σ.Κ.Σύλλας Αιδηψού - ΑΠΣ Λαμ. Φθια (Κλειστό Αιδηψού) 3-0 Άνευ Αγώνα
ΚΥΡΙΑΚΗ 02 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2023
VOLLEYLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2022-2023)
17:30 Ζ.Α.Ο.Ν. - Α.Ο. Λαμίας 2013 (Γυμναστήριο Ζηρινείου) 0-3 (14-25,11-25,8-25)
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (2022-2023)
14:00 Γ.Σ. Βόλου - ΑΕ Λάρισας (Κλειστό Παρασκευόπουλου) 0-3
15:30 Α.Σ. Εθνικός Λάρισας - Α.Σ. Αργώ Βόλου (Κλειστό Νεάπολης) 1-3
17:00 ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων - Α.Σ. Δωρίδα Ερατεινής (Δημ.Τρικάλων) 3-0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2022-2023)
19:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - Α.Σ. Ολυμπιακός Βόλου (Κλειστό Καρδίτσας) 3-0
19:30 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΓΣ Νίκαιας (Δημ. Τρικάλων) 3-0
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΦΑΣΗ 8 (2022-2023)
17:30 Α.Β.Φ. Τρικάλων - Α.Σ.Αναγέννηση Λιβαδειάς (ΕΑΚ Τρικάλων) 1-3 (22-25,14-25,25-22,22-25)
ΠΑΙΔΩΝ (2022-2023)
12:00 Γ.Σ.Αντίκυρας - ΑΠΣ Λαμ. Φθια (Κλειστό Αντίκυρας) 1-3
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2022-2023)
11:00 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - Γ.Σ.Γ. Πασιαλής Μουζακίου (Δημ. Τρικάλων) 3-0
11:00 Απόλλων Γαλήνης - Φ.Σ. Αμπελώνα (Κλειστό Γαλήνης) 3-0
11:30 Α.Σ. Εθνικός Λάρισας - Α.Σ. Φαρσάλων (Κλειστό Νεάπολης) 3-0
12:00 Γ.Σ. Βόλου - Α.Σ. Αργώ Βόλου (Κλειστό Παρασκευόπουλου) 3-1
12:00 ΑΣ Ιτέας - ΑΨΛ Μεδεών Ασπ.Σπιτιών (Κλειστό Ιτέας) 3-0
ΚΥΠΕΛΛΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2022-2023)
19:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - Α.Σ. Ολυμπιακός Βόλου (Κλειστό Καρδίτσας) 3-0
19:30 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - ΓΣ Νίκαιας (Δημ. Τρικάλων) 3-0
ΤΟΠΙΚΟ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΦΑΣΗ 8 (2022-2023)
17:30 Α.Β.Φ. Τρικάλων - Α.Σ.Αναγέννηση Λιβαδειάς (ΕΑΚ Τρικάλων) 1-3 (22-25,14-25,25-22,22-25)
ΠΑΙΔΩΝ (2022-2023)
12:00 Γ.Σ.Αντίκυρας - ΑΠΣ Λαμ. Φθια (Κλειστό Αντίκυρας) 1-3
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2022-2023)
11:00 ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων - Γ.Σ.Γ. Πασιαλής Μουζακίου (Δημ. Τρικάλων) 3-0
11:00 Απόλλων Γαλήνης - Φ.Σ. Αμπελώνα (Κλειστό Γαλήνης) 3-0
11:30 Α.Σ. Εθνικός Λάρισας - Α.Σ. Φαρσάλων (Κλειστό Νεάπολης) 3-0
12:00 Γ.Σ. Βόλου - Α.Σ. Αργώ Βόλου (Κλειστό Παρασκευόπουλου) 3-1
12:00 ΑΣ Ιτέας - ΑΨΛ Μεδεών Ασπ.Σπιτιών (Κλειστό Ιτέας) 3-0
12:30 Ολύμπια Λάρισας - ΑΕ Λάρισας (7ο Λάρισας) 0-3
13:30 ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων - Α.Σ. Αναγέννηση Καρδίτσας (Δημ. Τρικάλων) 3-0
14:00 Γ.Σ.Αντίκυρας - Φ.Γ.Σ.Θεσπιέων Μαυ/ματίου (Κλειστό Αντίκυρας) 3-0
16:00 Α.Ο. Λαμίας 2013 - Α.Σ.Αιας Μαλεσίνας (ΔΑΚ Λαμίας) 3-0
17:00 Γ.Σ. Τυρνάβου - ΑΟ Πελασγιώτιδας (Κλειστό Τυρνάβου) 0-3
17:00 ΑΓΣ Σπάρτακος - ΓΣΕ Ελασσόνας (Κλειστό Αλκαζάρ) 3-0
17:30 Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης - Γ.Α.Σ.Παλαμά (Κλειστό Γιάννουλης) 3-0
17:30 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Δομοκού Εύδωρος (Μουσικό Λάρισας) 3-0
19:00 Α.Ο.Ακαδημία Τυρνάβου - ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας (Κλειστό Τυρνάβου) 0-0 Αναβολή
ΠΑΙΔΩΝ (2022-2023)
20:30 Ε.Α. Λαρίσης - ΑΕ Λάρισας (Κλειστό Νεάπολης) 0-3
13:30 ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων - Α.Σ. Αναγέννηση Καρδίτσας (Δημ. Τρικάλων) 3-0
14:00 Γ.Σ.Αντίκυρας - Φ.Γ.Σ.Θεσπιέων Μαυ/ματίου (Κλειστό Αντίκυρας) 3-0
16:00 Α.Ο. Λαμίας 2013 - Α.Σ.Αιας Μαλεσίνας (ΔΑΚ Λαμίας) 3-0
17:00 Γ.Σ. Τυρνάβου - ΑΟ Πελασγιώτιδας (Κλειστό Τυρνάβου) 0-3
17:00 ΑΓΣ Σπάρτακος - ΓΣΕ Ελασσόνας (Κλειστό Αλκαζάρ) 3-0
17:30 Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης - Γ.Α.Σ.Παλαμά (Κλειστό Γιάννουλης) 3-0
17:30 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Δομοκού Εύδωρος (Μουσικό Λάρισας) 3-0
19:00 Α.Ο.Ακαδημία Τυρνάβου - ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας (Κλειστό Τυρνάβου) 0-0 Αναβολή
ΤΕΤΑΡΤΗ 05 ΑΠΡΙΛΙΟΥ 2023
ΠΑΙΔΩΝ (2022-2023)
20:30 Ε.Α. Λαρίσης - ΑΕ Λάρισας (Κλειστό Νεάπολης) 0-3