ΠΕΜΠΤΗ 16 ΜΑΡΤΙΟΥ 2023 ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (B ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑΣ) 2022-2023 20:00 Πήγασος Πολίχνης - Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα ( Δ.Α.Κ. Πολίχνης ) 3...
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (B ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑΣ) 2022-2023
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑΣ) 2022-2023
17:00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. Αργώ Βόλου (Κλειστό Β΄ΔΑΚ Κατερίνης) 1-3 (25-11,7-25,16-25,16-25)
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (B ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑΣ) 2022-2023
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑΣ) 2022-2023
16:00 Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός - Α.Σ. ΠΑΟΚ (Κλειστό Β΄ΔΑΚ Κατερίνης) 0-3 (19-25,6-25,25-27)
18:00 Α.Σ. Αργώ Βόλου - ΣΦΚ Πιερικός (Κλειστό Β΄ΔΑΚ Κατερίνης) 1-3 (17-25,33-35,25-21,22-25)
VOLLEYLEAGUE ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2022-20223)
17:00 Α.Σ. ΠΑΟΚ - Α.Ο. Λαμίας 2013 (PAOK Sports Arena) 3-0 (25-18,25-18,25-21)
18:00 ΑΠΣ Λαμ. Φθια - Γ.Σ. Βόλου (ΔΑΚ Λαμίας) 0-3
Β ΕΘΝΙΚΗ ΓΥΝΑΙΚΩΝ (2022-2023)
17:00 Γ.Σ. Νίκη Βόλου - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων (Κλειστό Ν.Ιωνίας) 0-3
17:00 Α.Σ. Ολυμπιακός Βόλου - Γ.Σ. Τυρνάβου (Κλειστό Αγριάς) 3-0
17:45 Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης - ΑΕ Λάρισας (Κλειστό Γιάννουλης) 0-3
18:00 Γ.Σ.Αλμυρού - Γ.Σ. Νίκαιας (Κλειστό Αλμυρού) 2-3
19:00 ΣΠΑ Καρδίτσας - ΑΓΣ Σπάρτακος (Κλειστό Καρδίτσας) 3-1
Τοπικό Γυναικών (2022-2023)
13:00 Σ.Κ.Σύλλας Αιδηψού - Α.Σ.Αναγέννηση Λιβαδειάς (Κλειστό Αιδηψού) 0-3
18:00 Γ.Σ.Γ. Πασιαλής Μουζακίου - Α.Β.Φ. Τρικάλων (Κλειστό Μουζακίου) 0-3
18:00 Α.Ο. Σκοπέλου - Γ.Σ. Βόλου (Κλειστό Σκοπέλου) 3-0 [LIVE]
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑΣ) 2022-2023
16:00 ΑΠΟ Αίολος - Α.Σ. Αργώ Βόλου (Κλειστό Κατσάνειο) 3-1 (25-17,25-21,23-25,25-21)
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (B ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑΣ) 2022-2023
17:00 Α.Ο. Πρέβεζας - Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα (Δ.Α.Κ. Πολίχνης) 0-3 (21-25,15-25,18-25)
ΠΡΟΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΝΕΑΝΙΔΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑΣ) 2022-2023
16:00 Α.Σ. ΠΑΟΚ - Α.Σ. Αργώ Βόλου (Κλειστό Β΄ΔΑΚ Κατερίνης 3-1 (25-12,22-25,25-19,25-13)
18:00 ΣΦΚ Πιερικός - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός (Κλειστό Β΄ΔΑΚ Κατερίνης) 3-0 (25-11,25-11,25-12)
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2022-2023)
16:30 Γ.Α.Σ.Παλαμά - Α.Σ. Εθνικός Λάρισας (Κλειστό Παλαμά) 0-3
17:00 Α.Σ. Φαρσάλων - Ολύμπια Λάρισας (Κλειστό Φαρσάλων) 3-0
17:00 Φ.Σ. Αμπελώνα - ΕΑ Λάρισας (Κλειστό Αμπελώνα) 0-3
18:00 ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας - Απόλλων Γαλήνης (14ο Λάρισας) 0-3
Β ΕΘΝΙΚΗ ΑΝΔΡΩΝ (2022-2023)
19:00 ΑΕ Λάρισας - Α.Σ. Εθνικός Λάρισας (Κλειστό Αλκαζάρ) 3-0
Τοπικό Γυναικών (2022-2023)
13:00 ΑΟ Σουφλαρίων Λάρισας - Γ.Σ. Φαλάνης (14ο Λάρισας) 3-0
19:00 ΑΠΣ Λαμ. Φθια - Α.Σ. Διόνυσος Αμφίκλειας (ΔΑΚ Λαμίας) 3-0
ΗΜΙΤΕΛΙΚΗ ΦΑΣΗ ΕΦΗΒΩΝ (Α ΟΜΙΛΟΣ ΒΟΡΡΑΣ) 2022-2023
14:30 ΜΓΣ Εθνικός - Σ.Φ.Φ.Α. Άμιλλα (Κλειστό Κατσάνειο) 3-1 (25-15,22-25,25-19,25-21)
Παίδων (2022-2023)
14:30 Γ.Σ.Αντίκυρας - Ε.Α. Λαρίσης (Κλειστό Αντίκυρας) 3-0
ΦΑΣΗ 8 ΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2022-2023)
15:00 ΑΣ Ιτέας - Φ.Σ. Αμπελώνα (Κλειστό Ιτέας) 0-3
Παμπαίδων (2022-2023)
16:30 Γ.Σ.Αντίκυρας - Ε.Α. Λαρίσης (Κλειστό Αντίκυρας) 3-0
ΠΑΓΚΟΡΑΣΙΔΩΝ (2022-2023)
11:30 ΑΟ Πελασγιώτιδας - Γ.Σ. Νίκη Βόλου (7ο Λάρισας) 3-1
12:00 Γ.Σ.Αντίκυρας - Α.Σ.Αναγέννηση Λιβαδειάς (Κλειστό Αντίκυρας) 0-3
15:00 Φ.Καλαμπάκας - ΣΦΦΑ Η Αμιλλα Τρικάλων (Κλειστό Καλαμπάκας) 3-0
15:00 Γ.Σ. Δεσκάτης - ΑΣ Ασκληπιός Τρικάλων (Κλειστό Δεσκάτης) 3-1
17:00 ΑΕ Λάρισας - Φιλαθλητικός Λαρισαϊκός (Κλειστό Αλκαζάρ) 0-0 Αναβ.
17:00 Α.Ο. Λαμίας 2013 - Α.Σ. Διόνυσος Αμφίκλειας (ΔΑΚ Λαμίας) 1-3
17:30 Α.Σ. Δομοκού Εύδωρος - Α.Ο. Φοίβος Γιάννουλης (Κλειστό Δομοκού) 0-3
18:00 Γ.Σ.Γ. Πασιαλής Μουζακίου - Α.Β.Φ. Τρικάλων (Κλειστό Μουζακίου) 3-0
18:00 ΓΣΕ Ελασσόνας - Α.Ο.Ακαδημία Τυρνάβου (Κλειστό Ελασόνας) 3-0
Τοπικό Γυναικών (2022-2023)
20:30 ΓΣΕ Ελασσόνας - Φ.Σ. Αμπελώνα (Κλειστό Ελλασόνας) 0-3